Sport Chata

Jesteś osobą aktywną, lubisz obcować z naturą, Twoją pasją jest turystyka, sport i zwiedzanie?
Sport Chata to miejsca dla Ciebie. Gospodarstwo agroturystyczne „Sport Chata” to dom położony we wsi Wrocanka koło Krosna w malowniczej dolinie Jasiołki na Podkarpaciu, w jednym z najpiękniejszych rejonów naszego kraju objętym programem NATURA 2000.
Sport Chata to miejsce idealne na wypoczynek: z dala od miejskiego gwaru, skąd jednocześnie wszędzie jest blisko. Wrocanka to miejscowość, w okolicach której można zakosztować wypoczynku nad wodą, aktywnie spędzić czas na kortach tenisowych, obcować z przyrodą na terenie Beskidu Niskiego oraz zwiedzić znane uzdrowiska i miejscowości. Dom posiada pełne wyposażenie AGD i RTV.

odwiedź stronę http://www.sport-chata.pl

Pod Chyrową

doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek jak i na ucieczkę przed problemami dnia codziennego wprost w niezmącona ciszę prawdopodobnie najpiękniejszego regionu w Polsce. Tutaj mogą państwo spędzić upojne chwile na krętych górskich trasach rowerowych oraz poznawać dziką przyrodę i tajemnice ziemi dukielskiej podczas pieszych wycieczek pod profesjonalnym przewodnictwem. Gospodarstwo posiada areał przekraczający 6 hektarów, z zapleczem sportowym – miedzy innymi: 2 korty tenisowe, boiska do piłki nożnej oraz siatkowej, staw.

odwiedź stronę http://hyrowa.pl